انجمن دفاع از حقوق مسدومین


  برگزاری مجمع سالانه انجمن دفاع از حقوق مصدومین شیمیایی سردشت در سال ۱۳۹۶
   
   
  روز پنج شنبه ۱۳۹۶/۶/۳۰ برابر اطلاعیه صادره انجمن دفاع از حقوق مصدومین شیمیایی سردشت مجمع عمومی عادی سالیانه - نوبت دوم - این انجمن با حضور اعضا محترم انجمن دفاع از حقوق مصدومین شیمیایی سردشت در محل سالن اجتماعات شهرداری سردشت برگزار گردید.
  در این نشست و برابر دستور جلسه گزارش فعالیت یک ساله انجمن  توسط آقای حاج رحیم واحدی رئیس هیأت مدیره ، و گزارش بازرس انجمن توسط آقای : آوات رستمیانی قرائت گردید .
  سپس حاضرین ، نقطه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در موارد مربوط به انجمن ارائه نموده و پاسخ های خود را از مسئولین دریافت کردند .
  به دنبال آن با توجه به اتمام مدت زمان فعالیت اعضای هیأت مدیره و بازرس انجمن انتخابات برگزار گردید که در نهایت بنابر آرای به دست آمده به ترتیب :
  ۱. حاج رحیم واحدی
  ۲. حاج صالح عزیزپوری اقدم
  ۳. مهدی نباتی
  ۴. آزاد قادرپور
  ۵. حسین محمدیان 
  به عنوان اعضای هیأت مدیره 
  و :
  ۱. آوات رستمیانی
  به عنوان بازرس انجمن انتخاب شدند .
  در ضمن :
  ۱. سوسن شمعی
  ۲. رحمان مقدسی
  به عنوان اعضای علی البدل هیأت مدیره و :
  ۱. بایزید حسن زاده
  به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند .
  در خاتمه این انجمن از عموم اعضای مسئولیت پذیر حاضر در جلسه و شورای اسلامی شهر و شهرداری سردشت که ما را در برگزاری مجمع یاری دادند تشکر می نماید .
  این مجمع ضمن خوشامدگویی به آقای آزاد قادرپور به عنوان عضو هیأت مدیره جدید  و آرزوی موفقیت برای ایشان ، از زحمات و تلاش‌های صادقانه آقای صالح محمودی عضو هیأت مدیره پیشین تشکر و قدردانی می نماید .
  هیأت مدیره انجمن دفاع از حقوق مصدومین شیمیایی سردشتl
   
   
  م . ن / 321